Strict Standards: Redefining already defined constructor for class MY_Model in /home/skapis/public_html/naida_noziegumi/system/cms/core/MY_Model.php on line 79
Naids Noziegums
Kāda ir naida daba?Play

Pret jums, vai pret jums tuvu cilvēku ir ticis vērsts uzbrukums?

Lūdzam par to nekavējoties ziņot, zvanot uz 110 vai 112,
kā arī vērsties tuvākajā policijas iecirknī!
Ja nepieciešama medicīniskā palīdzība, lūdzam nekavējoties ziņot
zvanot uz 113 vai 112!

Pamanījāt naida runu internetā? Zināt par diskrimināciju darba kolektīvā? Pazīstat kādu, kurš tiek fiziski ietekmēts savas ādas krāsas, seksuālās orientācijas, tautības, reliģiskās piederības vai cita iemesla dēļ?

Izstāstiet par to, aizpildot anketu. Jūs varat norādīt savus, jūsu uzticības personas datus, vai arī saglabāt anonimitāti. Jebkurā gadījumā mēs garantējam jūsu personas datu konfidencialitati.

Šī infomācija tiks nosūtīta LGBT un viņu draugu apvienībai “Mozaīka”, kas izskatīs Jūsu sūdzību, reģistrēs to, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegs Jums atbalstu un kontaktēsies ar policijas nodaļu.                 

Ziņošanas veidlapa par naida motivētiem noziegumiem

*LGTB - Lezbietes, geji, transseksuāļi, biseksuāļi
Cietušā identitāte
Dzimums un dzimuma identitāte. Kā Jūs sevi definējat?
Incidents

Ja vēlaties ziņot par vairākiem naida incidentiem, kas notikuši ar to pašu cietušo, tad lūdzu aizpildiet atsevišķas aptaujas.

Vainīgā/uzbrucēja identitāte (2)

Notikuma/incidenta sekas un turpmākās darbības
Upura identitāte

Ja Jūs esat naida incidenta/nozieguma aculiecinieks/e, lūdzu centieties atbildēt uz turpmākajiem jautājumiem cik vien labi varat. Jautājumi ir par upura identitāti. Lūdzu neizdariet pieņēmumus! Atbildēs sniedziet tikai to, ko zināt par patiesību un esat savām acīm redzējis/usi vai dzirdējis/usi vai kā citādi pieredzējis/usi.

Upura dzimums un dzimuma identitāte. Kāds, Jūsuprāt, upura dzimums?
Incidents

Ja vēlaties ziņot par vairākiem notikumiem, kas saistīti ar to pašu upuri, lūdzu iesniedziet atsevišķu aptauju par katru no notikumiem.

Vainīgā/uzbrucēja identitāte (2)

Notikuma/incidenta sekas un turpmākās darbības
Lūdzu atzīmēt atbilstošo:
Aprakstiet, kas notika. Sniedziet pēc iespējas vairāk informācijas:
Kad noziegums notika?
Kur tas notika?
*Informācija par Jums

Ja nevēlaties izpaust informāciju par sevi, lūdzu norādiet informāciju par citu personu, ar kuru nepieciešamības gadījumā būtu iespējams sazināties par konkrēto noziegumu: